מרחיק חתולים

חתול רכון בדשא

להרחקת חתולים חייגו 054-5710953

חני ענפי מרחיק חתולים, מומחה להרחקת חתולים!
יש אנשים שרואים בחתול, חיה מאוד אינטליגנטית, חכמה, רגישה ובעלת מיומנויות גופניות מדהימות. חיה שמאוד אוהבת לקבל אהבה, בעלת חוש לניקיון ואסתטיקה שלא מצויים בבעלי חיים אחרים ועוד שלל תכונות חיוביות אחרות.
מצד שני יש אנשים שפרי ניסיונם המר עם חתולי רחוב, גורם להם להסתכל על החתול כחיה שמלכלכת ועושה את צרכיה בגינתם, גנבת מזון, מחטטת בפחים וקורעת את שקיות הזבל ומפזרת אותם סביב ועד שלל תכונות שליליות אחרות.
כנראה שהעובדות הן נכונות בשני הצדדים רק דרך ההסתכלות היא שונה.
מה לעשות לא כולם אוהבים חתולים ולא כולם רוצים שהחתול ימצא בקרבתם.
מאמר זה מיועד לאלו שלא אוהבים חתולים וסובלים מקרבתם הלא רצויה של חתולי רחוב ואשר מעוניינים במידע על הרחקת חתולים מהגינה או מאזורים שונים בבית.

אם חתולי הרחוב מטרידים אתכם ואינכם מעוניינים שיגיעו לגינתכם, אתם יכולים לבחור במספר אופציות:

1) מרחיק חתולים אולטראסוני – מדובר במכשיר שמייצר גלי קול אולטראסוניים (תדרי קול שאינם נקלטים ע"י בני האדם), אך בעלי חיים כדוגמת חתולים שומעים אותם ושמיעתם מסבה להם אי נוחות רבה עד כדי כך שהם רוצים להתרחק מהאזור ומטווח קליטת גלי הקול. מרחיק מסוג זה ירחיק גם כלבים ולא רק חתולים. קיימים מכשירים שונים בעלויות ומחירים שונים, כאשר בדרך כלל מחיר המכשיר נקבע לפי שטח הכיסוי שהוא מסוגל לספק.

2) מרחיק חתולים באמצעות השפרצת מים – קיימים מרחיקי חתולים ידידותיים כדוגמת: הScarecrow, מכשיר זה מיועד לגינות או לאזורים בגינה שבעליהם לא מעוניינים שחתולי רחוב או חתול הבית יכנסו אליהם. המכשיר עובד באמצעות חיישני תנועה שברגע שהם מזהים תנועה הם משפריצים מים על המקום שבו אותרה התנועה.

3) ספריי מרחיק חתולי רחוב – מכשיר ידידותי נוסף להרחקת חתולים ולא רק חתולי רחוב הוא ספריי שכל מה שצריך זה זה להעמיד אותו במקום שממנו אנו מעוניינים להרחיק את החתול, למכשיר חיישני תנועה שברגע שהחיישנים מזהים את תנועת החתול (או בעל חיים אחר), המכשיר משמיע קול אזהרה בליווי ריסוס של אוויר בלחץ. הרעש והאוויר גורמים לחתולים להתרחק מן האזור. מיועד הן לבעלי גינות שמעוניינים להרחיק חתולי רחוב והן לבעלי חתולים שמעוניינים "להגן" על מקומות מסוימים בבית או בגינה מפני החתול שלהם.

חני ענפי, מומחה להרחקת חתולים. לייעוץ פנו בטלפון 054-5710953