הרחקת כלבים

כלבים על אופנוע

להרחקת כלבים חייגו 054-5710953

חני ענפי, מרחיק כלבים

אם תשאלו חובב כלבים מה דעתו על הכלב הוא יאמר לכם: "הכלב הוא חכם, אינטליגנטי ונאמן ושלגדל כלב בבית זה גם טרחה אבל גם המון אושר"
אלו שלא אוהבים כלבים יאמרו לכם "שנמאס להם כבר מכל הכלבים המשוטטים שעושים את צרכיהם בגינתם!"

אז איך אפשר לשנות את דעתם השלילית של אלו שרואים בכלב מטרד?
הדרך הנכונה, היא פשוט למצוא פתרון לבעייתם ולדאוג להרחקת הכלבים מגינתם.
על מנת, להרחיק כלבים משוטטים או כלבים ששייכים לשכנים מגינתכם, אתם יכולים לנקוט באמצעים הבאים:

1) מרחיק כלבים אולטראסוני – מרחיק חתולים וכלבים אולטראסוני הינו מכשיר בעל חיישני אינפרה אדום המסוגלים לזהות תנועה. ברגע שזוהתה תנועה ע"י חיישני המכשיר, מושמעים גלי קול בתדירות שאיננה בטווח הקליטה של בני האדם, אך הם מאוד מציקים לחיות כמו: כלבים, חתולים וכדומה.

2) Scarecrow מרחיק כלבים – ה-Scarecrow הינו מכשיר המיועד להרחקת כלבים והרחקת חתולים מהגינה. ה-Scarecrow עובד באמצעות חיישנים שברגע שהם מזהים תנועה הם גורמים להשפרצת מים על בעל החיים, כלב או חתול שנע באזור שאותר.

3) StayAway, מרחיק כלבים – ה-StayAway הינו מכשיר ידידותי להרחקת כלבים וחתולים. את מכשיר ה-StayAway ניתן למעשה להעמיד בכל מקום: גינה, חדר או רהיט שאיננו מעוניינים שיזכו לביקורי חיית המחמד והספריי ידאג כבר להרחיק את הכלבים הסוררים מהמקום המוגן. גם מכשיר ה-StayAway עובד בעזרת חיישני תנועה שמשמיעים קול אזהרה ברגע שהם מזהים תנועה ובנוסף לכך מרססים אוויר בלחץ. הרעש וריסוס האוויר גורמים לכלבים להתרחק מהמקום. ואם מדובר באותו כלב שחוזר שוב הרי שמרגע שהכלב למד להיזהר מהמקום המוגן באמצעות מכשיר ה-StayAway ניתן לנטרל את ריסוס האוויר ולהפעיל את המכשיר במצב חסכוני יותר, שהוא רק בהשמעת רעש אזהרה.

חני ענפי, שירות לכידת כלבים ומומחה להרחקת כלבים. לייעוץ פנו בטלפון 054-5710953